Warsztaty

Możesz pełniej wyrażać swoją seksualność

Język kształtuje nasze postawy, zachowania, nastawienie. Seksualność to taka sfera, w której język nie jest uniwersalny. To, co dla jednej osoby jest wulgarne, dla innej jest podniecające. Co myślisz, gdy słyszysz “zrobić loda” albo “spuścić się”? Wzdrygasz się? Czy czujesz przyjemną ekscytację? Cy wiesz, jakie emocje i znaczenia przypisuje tym zwrotom Twój partner lub partnerka?

 • nauczysz się, jak panować nad emocjami, które przypisujesz seks słówkom
 • przekonasz się, że nie warto z góry zakładać, iż inni ludzie rozumieją i stosują seksualny język w ten sam sposób, co Ty
 • podważysz powszechne przekonanie, że język seksualności jest ubogi
 • dowiesz się, jak słuchać partnera/partnerki i jak używać jego języka
 • zastanowisz się nad tym, jak rozumiesz seks i jakie to może mieć konsekwencje dla Twojego postępowania
 • przyjrzysz się swoim przekonaniom dotyczącym rozmów o seksie

Warsztat wykorzystuje aktywne metody – dyskusję w grupie, burzę mózgów, praktyczne ćwiczenia. Nic nie musisz, ale możesz. To czas dla Ciebie.

Terminy wkrótce.

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce lub masz pytania dotyczące warsztatu – napisz: kontakt@sekskomunikacja.pl

Moj seks, moja przyjemność, moje ciało

Spotkanie w gronie kobiet pozwala na zgłębienie własnej seksualności w bezpiecznej i relaksującej atmosferze. Podczas warsztatu jest przestrzeń do otwartej dyskusji i refleksji, bo seksualność kobiety wymyka się prostemu schematowi od podniecenia do orgazmu.

W trakcie warsztatu będziesz miała czas tylko dla siebie na to, by zastanowić się, czym jest dla ciebie przyjemność i jak ją przeżywasz. Dowiesz się, na czym może polegać odpowiedzialność za własną przyjemnością i przekonasz się, jak wyzwalającym doświadczeniem jest poczucie, że satysfakcja seksualna nie jest czymś, co dostajesz od partnera lub partnerki, ale co zależy od Ciebie. Uporządkujesz swoją wiedzę na temat anatomii (koniec z zastanawianiem się, gdzie jest punkt G!). Porozmawiamy także o kobiecym cyklu reakcji seksualnych, kobiecym orgazmie i kobiecej masturbacji.

Warsztat jest dla wszystkich kobiet – w związkach, singielek, aktywanych seksualnie i nieaktywnych seksualnie, zadowolonych z tego i niezadowolonych, bo seksualność jest częścią osobowości każdego człowieka niezależnie od aktywności, jakie podejmuje lub nie.

Wkrótce informacja o terminach.

Jeśli masz pytania dotyczące warsztatu lub chcesz zarezerwować miejsce – napisz kontakt@sekskomunikacja.pl

Inteligencja seksualna

Seksualność jest częścią naszej osobowości, ale to jak ją wyrażamy zmienia się przez całe życie. Nie zawsze zmiana jest na lepsza? Pewnie tak, ale można sobie z tym radzić, dzięki inteligencji seksualnej. To umiejętność elastycznego reagowania na to, co przydarza nam się w seksie i szukania najlepszego sposobu wyrażania seksualności w danym momencie życia.

Jeśli Twoje życie seksualne się zmieniło z jakiegokolwiek powodu (kilka przykładów – rutyna, przymusowa rozłąka, starania o dziecko) – te warsztaty są dla Ciebie. Możecie wziąć w nich udział w parze.

Podczas warsztatów:

 • zastanowisz się, czym dla Ciebie jest dobry seks i jak go realizować
 • nauczysz się, jak dbać o własną przyjemność
 • dowiesz się, na czym polega odpowiedzialność za swoją seksualność
 • uzyskasz poczucie, że to od Ciebie zależy, czy wyrażasz swoją seksualność najlepiej, jak możesz w danych okolicznościach

Informacja o terminach – wkrótce.

Jeśli masz pytania dotyczące tego warsztatu lub chcesz zarezerwować miejsce – napisz: kontakt@sekskomunikacja.pl

 

Warsztaty dla przyjaciół

Seksualność jest sprawą bardzo osobistą, prywatną. Niektórzy – choć chcieliby się nad nią zastanowić w warunkach warsztatowych – nie wyobrażają sobie, że mogliby to robić w gronie nieznajomych. Z drugiej strony – ilekroć pracowałam w grupami, które się znały, warsztaty były niezwykle udane, Dlatego zdecydowałam, że każdy z moich warsztatów mogę poprowadzić dla grupy znajomych lub przyjaciół w uzgodnionym miejscu i czasie.

 • Praca w bezpiecznym gronie ludzi, którzy się znają i lubią
 • Możliwość modyfikacji scenariusza pod kątem zainteresowań konkretnej grupy
 • Czas trwania: 2,5 – 3 h
 • Koszt dla grupy: 3-6 osób – 600 zł

Zbierzcie grupę – kontakt@sekskomunikacja.pl