Coaching

Sex coaching wywodzi się z nurtu pozytywnego podejścia do seksualności. Wszyscy jesteśmy istotami seksualnymi, niezależnie od tego, czy jesteśmy sami, w związku, czy uprawiamy seks, czy też nie. Wszyscy jesteśmy seksualnymi istotami 24 godziny na dobę. Seksualności nie da się włączyć i wyłączyć przyciskami on i off.  Jak mówi jedna z moich nauczycielek, seksualność to źródło zasobów, płynie z niej siła życiowa i energia.

Sztuką jest zatem najpełniej korzystać z naszych zasobów, nawet jeśli nie jesteśmy w stu procentach z nich zadowoleni. Temu właśnie służy sex coaching, który wykorzystuje seksuologiczną wiedzę o fizjologii i anatomii człowieka, ale nie skupia się na tym CO nie działa. Koncentruje się natomiast na tym JAK pomóc klientowi, by znalazł się w miejscu, w którym chce i wyrażał swoją seksualność w sposób najbardziej satysfakcjonujący.

Coaching nie jest także terapią, nie polega na analizowaniu przeszłości i jej wpływu na teraźniejszość. Przeciwnie – jest nakierowany na przyszłość i cel, który stawia przed sobą klient. To wszystko nie znaczy, że coaching jest magicznym narzędziem. Czasem nie da się usunąć obiektywnej trudności, ale to nigdy nie zamyka drogi do wyrażania swojej seksualności, to tylko kwestia znalezienia środków wyrazu.

Pracuję z kobietami, mężczyznami, parami nad zagadnieniami związanymi m.in. z wyrażaniem i realizowaniem potrzeb seksualnych i sensualnych, przeżywaniem orgazmu, pożądaniem, przekonaniami o seksualności, wizerunkiem ciała i jego funkcjonowaniem, komunikacją.

Czego się spodziewać:

 • Indywidualne sesje trwają zazwyczaj 60 minut.
 • Sesje są poufne.
 • Polegają tylko na rozmowie
 • Pierwsza sesja służy ocenie, czy coaching jest optymalnym rozwiązaniem dla klienta. Trwa 30 minut i podczas niej omawiamy problemy lub pytania, z którymi przychodzi klient, pod kątem zdefiniowania celów coachingu.
 • Każda sesja kończy się „zadaniem rozwojowym“ dla klienta, by proces był nieprzerwany i odbywał się także między sesjami. Od zaangażowania klienta w dużej mierze zależy, jak długo będzie trwał cały proces.
 • Sesje odbywają się w formie spotkania, przez telefon lub z wykorzystaniem Skype’a.
 • Zdarza się, że kieruję klienta do innego specjalisty (np. psychoterapeuty, urologa, ginekologa, seksuologa klinicznego), jeśli uznam, że taka pomoc będzie bardziej skuteczna.
 • Spotkanie z sex coachem to możliwość przyjrzenia się swojej seksualności w bezpiecznej i pozytywnej przestrzeni.

Zapisy:
kontakt@sekskomunikacja.pl lub 600 49 68 79

Pojedyczna sesja

Jeśli czujesz, że proces coachingu to nie dla Ciebie, ale masz pytania z zakresu seksualności, które chciałbyś/chciałabyś omówić ze specjalistą, zapraszam na pojedynczą, indywidualną sesję:

Podczas takiej sesji możesz zapytać np. o anatomię, funkcjonowanie w seksie, normy, o to, jak lepiej realizować swoje potrzeby, czy o to, jak radzić sobie ze zmianami w życiu seksualnym. Możesz też przyjrzeć się swoim przekonaniom, czy wątpliwościom dotyczącym seksualności. W trakcie spotkania mogę korzystać z materiałów edukacyjnych i/lub z ćwiczeń warsztatowych.

 • Sesja trwa 1,5 godziny
 • Koszt: 250 zł
 • Może to być spotkanie osobiste lub przez Skype
 • Możesz ją opłacić TUTAJ

Jeśli opłacisz sesję online, skontaktuję się z Tobą w ciągu dwóch dni, by omówić tematy i termin. Sesja odbywa się nie później niż w ciągu tygodnia od zaksięgowania wpłaty

Jeśli masz pytania – zapraszam: kontakt@sekskomunikacja.pl lub 600 49 68 79